قوانین و مقررات ثبت نام لاتاری آمریکا در سایت ایرانیان لاتاری

قوانین و مقررات ثبت نام لاتاری آمریکا در سایت ایرانیان لاتاری که در این صفحه قوانین و مقررات ایرانیان لاتاری رو برای شما ذکر کرده ایم همچنین اگه در مورد خاصی شبه ای برایتان پیش آمده باشد با ارائه اطلاعات سعی داریم که از سوئ تفاهم های ممکنه جلوگیری کنیم.

البته محتویات این صفحه به عنوان یک توافق نامه بین متقاضی ( استفاده کننده از وب سایت و خدمات ایرانیان لاتاری ) و مجموعه ایرانیان لاتاری محسوب میشود و در صورت ایجاد اختلاف قابل استناد می باشد.

قوانین و مقررات ایرانیان لاتاری
قوانین و مقررات ایرانیان لاتاری

معرفی ایرانیان لاتاری

ایرانیان لاتاری یک مجموعه خصوصی و بدون وابستگی به هیچ نهاد یا کشوری میباشد و حتی ارتباط و رابطه ای با سفارت یا کشور های مختلف از جمله آمریکا نداریم صرفا به مخاطبان و مشتریانمان برای خدمات آنلاین مهاجرتی کشور ها مشاوره و خدمات میدهیم

پس ایرانیان لاتاری هیچ ادعایی در مورد برنده شدن در لاتاری به صورت قطعی و اخذ اقامت تضمینی ندارد و صرفا کاری که به ما سپرده میشود بر طبق اصول و قوانین کشور ها انجام میدهیم

مسئولیت فراتر از خود

ما در ایرانیان لاتاری مسئولیت خودمون میدونیم که کسانی که از ما راهنمایی میگیرند و از خدمات ما استفاده میکنند به راه های غیر قانونی کشیده نشوند و همواره مسیر مهاجرت را طبق قانون و اصول طی کنند.

اگرچه ما خدمات لاتاری و مهاجرت انجام میدهیم ولی فرهنگ لاتاری و مهاجرت را ترویج نمیدهیم.

قانون قرعه کشی لاتاری

لاتاری در لغت به معنی بخت آزمایی یا قرعه کشی میباشد ولی تفاوت بسیاری با هر قرعه کشی یا بخت آزمایی که تا به حال دیدید دارد ،

اول این که قرعه کشی برای پول یا خانه نیست و برنده قرعه کشی شانس دریافت گرین کارت آمریکا را پیدا میکند و البته برنده باید شرایط بعد از لاتاری را داشته باشد.

و این باید در نظر داشته باشید که شرکت در لاتاری به معنی برنده شدن صد در صد نیست بلکه شما فقط شانس خودتان را امتحان میکنید البته ناگفته نماند که اگر توسط مجموعه ایرانیان لاتاری ثبت نام کنید با توجه به این که اطلاعات شما قبل از انجام ثبت نام بررسی میشوند و ثبت نام بر اساس اصول انجام میشود و سپس بعد از برنده شدن در مراحل اخذ گرین کارت از حمایت ایرانیان لاتاری برخوردار هستید به جرات میتوان گفت که احتمال ایجاد دردسر در فرایند لاتاری کمتر میشود.

در ضمن طبق قوانین تمامی کشور ها از جمله قوانین جمهوری اسلامی ایران شرکت در لاتاری امری کاملا قانونی است چرا که شرط بندی و قمار نیست بلکه یک برنامه مهاجرتی محسوب میشود.

اطلاعات تماس متقاضی

متقاضی میبایست شماره تماس معتبر و ادرس واقعی ارائه دهد، در صورتی که کاربری در وب سایت ما در هنگام استفاده از خدمات اطلاعات غلط ارائه دهد ، ایرانیان لاتاری میتواند حساب کاربری ایشان را ببندد و هیچ مبلغی نیز عودت داده نمیشود .

ایراد در اطلاعات ارائه شده به ایرانیان لاتاری

درستی اطلاعات و اظهارات ارائه شده متقاضی بسیار مهم است و اگر شخص متقاضی در هنگام ارائه مدارک ثبت نامی یا مهاجرتی، مواردی از جمله میزان دارایی ، وضعیت تاهل، فرزندان و تحصیلات خود را سهواً یا عمداً اشتباه اعلام نماید، مسئولیت پرونده ایشان به عهده خود فرد می باشد.

بیشتر بخوانید
نحوه ثبت نام لاتاری برای متاهلین جویای لاتاری آمریکا 2022 + عکس

بیشتر بخوانید : قوانین جدید لاتاری آمریکا ۲۰۲۲ و زمان دقیق شروع ثبت نام در ایرانیان لاتاری

درضمن برای پرداخت مبلغ ثبت نام ممکن است متقاضی از حساب بانکی شخص دیگر پرداخت کند، در صورتی که بدون اجازه باشد اطلاعات کاربری آن شخص متخلف ( استفاده کننده از اطلاعات بانکی شخص ثالث بدون اجازه )در ایرانیان لاتاری محفوظ میماند و در صورتی که مقامات قضایی درخواست کنند در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت ، این اطلاعات میتواند شامل ای پی نیز باشد .

شرایط بروز خطای سیستمی و انسانی

در صورتیکه هر گونه خطا در روند انجام امور مهاجرتی مثل ثبت نام لاتاری پیش بیاید ، از جمله خطاهای سیستمی، شلوغی وب سایت ، خطا هنگام ورود داده ، خطای انسانی ، خطای مسئول ورود داده ، خطای متقاضی در ورود اطلاعات و هر مشکلی که از طرف پورتال اداره مهاجرت هر کشوری یا سامانه برنامه لاتاری باشد ، هیچگونه مسئولیتی به عهده مجموعه ایرانیان لاتاری نمی باشد و در صورت عدم انجام ثبت نام ، ثبت نام یا اطلاعات ناقص یا ثبت نام چند باره ، مجموعه ایرانیان لاتاری اگر مبلغ شما را به صورت کامل باز گرداند متقاضی حق هیچگونه اعتراض و دعاوی حقوقی را ندارد و هیچ حقی به عنوان خسارت به متقاضی تعلق نمیگیرد.

مشکلات خانوادگی متقاضی مهاجرت و لاتاری

مهاجرت یک تصمیم بسیار مهمی است برای همین ممکنه است متقاضیان بدون هماهنگی با اعضا خانواده تصمیم به انجام مهاجرت و ثبت نام لاتاری آمریکا کنند و مجموعه ایرانیان لاتاری در مقابل با مشکلات خانوادگی پیش آمده نمی پذیرد و در صورت عدم رضایت اعضا خانواده و پشیمان شدن در ثبت نام لاتاری مبلغی به متقاضی عودت داده نمیشود.

ثبت نام برای شخص غیر (شخص دیگر)

هر شخص می بایست خود شخصاً برای خود و یا خانواده خویش اقدام نماید و ثبت نام برای اعضا خانواده یا اشخاص ثابت بدون اجازه آنها غیر مجاز میباشد و به هیچ عنوان مجموعه ایرانیان لاتاری مسئولیتی در این خصوص نمی پذیرد و مبلغ پرداخت شده متقاضی بازگشت داده نمی شود.

توضیحات برای برندگان لاتاری

کسانی که در لاتاری گرین کارت برنده می شوند، و کار مشاوره لاتاری را به مجموعه ایرانیان لاتاری میسپارند می بایست مدارک، الزمات و قوانین سفارت و قوانین داخلی مثل قوانین دانشگاه )برای گرفتن اصل مدرک ( را توجه داشته باشند و همه امور خود را به درستی و در سریعترین زمان انجام دهند تا پرونده ایشان در جریان باشد و بررسی گردد. لذا باید توجه داشت که آفیسر سفارت ممکن است به علت هر گونه کوتاهی شما و یا ایراد و ابهام در پرونده شما، از تایید شما در مرحله مصاحبه جلوگیری نماید .

نمایش نظرات شما در سایت ایرانیان لاتاری

تمامی نظراتی که در بخش مقالات سایت قرار میدهید بعد از تایید مدیریت نمایش داده میشوند ، پس دقت کنید که اطلاعاتی که نمیخواهید را در بخش نظرات قرار دهید و اگر مشاوره و سوالی دارید که شامل اطلاعات خصوصیتان میشود لطفا آن را از طریق تماس تلفنی یا پیام تلگرامی برای ما ارسال کنید.

شرایط تاخیر در رساندن مدارک و اطلاعات

در هنگام پر کردن فرم های مهاجرتی و لاتاری ممکن است بخشی از مدارک یا اطلاعات را به صورت غیر ضروری قراردهیم تا کار برای کاربر آسان شود ولی همین امر ممکن است که کاربر آن اطلاعات ضروری را هیچ وقت به دست ما نرساند و در این صورت مجموعه ایرانیان لاتاری برای پرونده هایی که اطلاعات آن ناقص میباشد هیچگونه مسئولیتی قبول نمیکند ولی همواره سعی میکنیم که به متقاضیان از طریق پیامک اطلاع بدهیم که پرونده آن ها دارای نقص میباشد. البته کسانی که ثبت نام لاتاری آن ها به خاطر نقص مدارک انجام نشوند به دوره بعد منتقل میشوند.

بیشتر بخوانید
روش آسان مهاجرت به آمریکا با ثبت نام لاتاری سایت ایرانیان لاتاری

شرایط بازگشت مبلغ ثبت نام

در صورتیکه شخص متقاضی به هر علت پس از ثبت نام و پرداخت مبلغ در سایت ایرانیان لاتاری قصد انصراف داشته باشد، عودت و بازگشت مبلغ ثبت نام با کسر 03 % از هزینه امکانپذیر می باشد. بدین ترتیب پس از برگشت الباقی مبلغ، این مجموعه مسئولیتی در خصوص ثبت نام شخص ندارد.

این قانون در موارد خاص که کل مبلغ ثبت نام نیز بازگشت داده شود صادق است. لازم به ذکر است در صورتی که فرآیند ثبت نام متقاضی در سایت اداره مهاجرت انجام شده باشد به علت انجام شدن کار و تکمیل فرایند سفارش به هیچ عنوان امکان بازگردانی مبلغ وجود ندارد. ولی اگر کسی از ما نارضایتی داشته باشد ممکن است یک کد تخفیف مخصوص وب سایت ایرانیان لاتاری دریافت کند.

انجام ثبت نام لاتاری و استعلام نتیجه لاتاری و فرم های مهاجرتی

با توجه به این که سیستم های اداری مهاجرتی دولتی )هردولتی حتی سیستم های دولتی آمریکا ( همواره راحتی کاربر را در نظر نمیگیرند و با قوانین پیچیده و دست و پا گیر کار را برای متقاضیان سخت میکنند ، ما در مجموعه ایرانیان لاتاری تصمیم گرفتیم که کار مهاجرت و فرایند لاتاری را آسان کنیم برای همین کار برون سپاری ثبت نام ، استعلام نتیجه لاتاری و فرم های مهاجرتی دیگر که چه پرداخت داشته باشند مثل رزرو وقت سفارت و چه پرداخت نداشته باشند مثل ثبت نام لاتاری را جزو خدماتمان قرار دهیم و همواره از طریق اطلاع رسانی ها و بخش های مختلف سایت اطلاعات کافی را به کاربرانمان قرار دهیم و هیچ وقت ادعا نمیکنیم که سیستم لاتاری متعلق ماست بلکه ما راه ثبت نام را آسان میکنیم.

حفظ حریم خصوصی کاربران

شماره موبایلی که روند ثبت نام وارد می شود، جهت ارسال پیامک های تایید هویت، یادآوری نقص اطلاعات و واریزی مبلغ، و همچنین تاییدیه ثبت نام یا لغو ثبت نام، و پیامک های مهاجرتی و شغلی مرتبط می باشد و هیچگونه استفاده دیگری نمی شود

همچنین اطلاعات خصوصی مثل ، عکس و اطلاعات پاسپورت شما ، ممکن است پس از اتمام مراحل ثبت نام از دیتابیس مجموعه ایرانیان لاتاری حذف می شوند.

البته هر داده ای که از شما داریم را میتوانید در پنل کاربریتان ببینید . اگر کسی تمایل دارد اطلاعات خصوصی اش از سیستم ما حذف شود فقط میتواند با ما تماس بگیرد.

پناهندگی و مهاجرت غیر قانونی

مجموعه ایرانیان لاتاری به هیچ عنوان پناهندگی را توصیه نمیکند و کیس های پناهندگی را قبول نمیکند قوانین و مقررات فوق ممکن است هر زمان با توجه به قوانین مقررات مهاجرتی کشور ها تغییر نماید.

گردآوری: ایرانیان لاتاری

ورود به قسمت نام نویسی لاتاری آمریکا 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم